LETNIE OBOZY W KOŁOBRZEGU ORAZ SPECJALISTYCZNY NA LODZIE

Informujemy, że w dniach 27.06 – 06.07.2016 (10 dni) odbędzie się obóz sportowy w Kołobrzegu, dla zawodników urodzonych w 1999 oraz 2000 roku.

 

Zgrupowanie zostanie dofinansowane ze środków SZHL, a dopłata do pobytu    i transportu wyniesie 600,00 złotych. Limit miejsc zostanie określony w połowie maja 2016 roku, który ostatecznie nie może przekroczyć 20 osób. Zdecyduje kolejność zgłoszeń, za które uznamy wpłatę zaliczki w wyskości 300,00 złotych.

 

Wkrótce zostanie ogłoszona szeroka kadra zawodników, w której nie zostaną uwzględnieni uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu                (w przypadku kwalifikacji do SMS zawodnika z rocznika 2000, zaliczka zostanie zwrócona, a w wolne miejsce dokoptowana kolejna osoba z listy).

 

 

 

Ponadto w dniach 01-10.08.2016 roku, SZHL organizuje obóz specjalistyczny na lodzie, dla zawodników z roczników 1999/2000 (I grupa – ok. 20 osób) oraz 2001 (II grupa – ok. 20 osób).

 

W momencie ogłoszenia szerokiej kadry zawodników, zostanie także podane miejsce zgrupowania (w trakcie załatwiania), skład trenerski oraz ilość godzin treningowych na lodzie. Obóz również zostanie dofinansowany ze środków SZHL, a wysokość dopłat będzie uzależniona od wynegocjowanych cen pobytu oraz wynajmu lodowiska. Już dzisiaj jednak możemy zagwarantować, że dopłata za 10 dniowy obóz na lodzie wraz z transportem nie przekroczy kwoty 800,00 złotych.

 

W przypadku juniorów młodszych, pierwszeństwo kwalifikacji na obóz specjalistyczny będą miały osoby, które uczestniczyły w zgrupowaniu w Kołobrzegu.

 

W kwestiach związanych z ustalaniem kadry (SMS), obowiązują zasady przewidziane dla obozu w Kołobrzegu.

 

                                                                      Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                    Jerzy Sobera