Kolejne zgrupowanie ośrodków szkoleniowych 25-26.02.23

Kolejne zgrupowanie ośrodków szkoleniowych 

W dniach 25 - 26.02.2023  na lodowiskach w Katowicach Janowie oraz Tychach odbyły się zjazdy szkoleniowe  ośrodków działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego – hokej na lodzie pod patronatem i wsparciem  Ministerstwa Sportu i Turystyki,  Śląskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz samorządów terytorialnych.

W zajęciach pod okiem łącznie dwunastu trenerów brało udział 75 zawodników w trzech grupach wiekowych U-12, U-14 oraz U-16.

Na zajęciach widać było pełne zaangażowanie zawodników, sportową rywalizację i świetną współpracę trenerów, którzy podczas zjazdów mają możliwość wymiany doświadczeń i obserwacji postępów wyróżniających się zawodników z różnych klubów.

W ten weekend skupiliśmy się między innymi na taktycznych założeniach gry  obrońców oraz  współpracy obrońca – napastnik.

Z powodzeniem kontynuujemy pracę w projekcie , zajęcia przynoszą wymierne efekty i cieszą się dużym  zainteresowaniem hokejowego środowiska na Śląsku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne treningi i turnieje pod szyldem ośrodków działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego – hokej na lodzie.