Polski Hokej Camp

Zapraszamy obrońców, napastników i bramkarzy z roczników 2007, 2008 i 2009 na pierwszy Polski Hokej Camp, który odbędzie się w dniach 27 – 30 grudnia 2020 na obiektach Jantor I i II w Katowicach-Janowie.
 
Organizator zapewnia:
 
18 godzin treningów – 6 godzin na lodzie, w tym power skating, stick handling oraz trening ogólnorozwojowy. Na treningach na lodzie będziemy pracować nad doskonaleniem aspektów technicznych, jazdy na łyżwach, prowadzenie krążka, strzału na bramkę, podania. Na treningu ogólnorozwojowym skupimy się na poprawie koordynacji, zwinności i szybkości. Nauczaniu podstawowych wzorców ruchowych i wykorzystanie ich w hokeju. Ćwiczenia na zajęciach będę dopasowane do umiejętności zawodników, tak aby treningi prowadzone na naszym obozie były maksymalnie efektywne. Zawodnicy będą poddawani analizie po której wspólnie omówimy ewentualne braki techniczne które będziemy na bieżąco korygować.
 
Zakwaterowanie oraz pełne wyżywieniu w hotelu Eurohotel, który sąsiaduje z obiektami sportowymi, na których będą odbywać się zajęcia.
 
Przez cały czas trwania obozu będzie zapewniona opieka medyczna.
 
Trenerami na obozie będą byli i obecni trenerzy Kadr Narodowych Seniorów oraz Juniorów do lat 20 i 18: Marek Batkiewicz, Jarosław Morawiecki, Sebastian Owczarek, Łukasz Sokół i Artur Ślusarczyk.
 
Dodatkowo przez jeden dzień trwania obozu gościem specjalnym będzie Reprezentant Polski oraz zawodnik HC Ocelari Trzyniec Aron Chmielewski.
 
Zgłoszenia (imię, nazwisko, rocznik oraz klub zawodnika) prosimy przesyłać na adres aslusarczyk@szhl.com.pl Informacja telefoniczna 601 96 25 16
 
Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na Camp będzie decydowała kolejność zgłoszeń oraz uregulowanie kosztów obozu.
 
Cena obozu 1000 zł. Płatna na konto PHL Sp. z o.o. 77 1050 1243 1000 0090 3092 1770 do dnia 10 grudnia 2020 r. .W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko – POLSKI HOKEJ CAMP
 
Szczegóły obozu będą przesłane uczestnikom obozu w późniejszym terminie.