ROZGRYWKI ODWOŁANE !!! KONIEC SEZONU !!!

Poniżej informacja za oficjalnym komunikatem Polskiego Związku Hokeja na Lodzie:

Polski Związek Hokeja na Lodzie, mając na uwadze zagrożenie epidemią korona-wirusa, kierując się zaleceniami Premiera RP, Mateusza Morawieckiego, Minister Sportu, Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, w dniu 11 marca 2020 r. podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek hokeja na lodzie w Polsce na wszystkich szczeblach rozgrywkowych: Polska Hokej Liga, Polska Liga Hokeja na Lodzie Kobiet, II Liga, Centralna Liga Juniorów oraz wszystkie rozgrywki okręgowe. Jednocześnie Polski Związek Hokeja na Lodzie odwołuje również turnieje finałowe wszystkich szczebli rozgrywkowych. 

W załączniku komunikat w pliku PDF.

W związku z zaistniałą sytuacją, Wydział Gier i Dyscypliny SZHL, w najbliższym czasie podejmie decyzję dotyczącą weryfikacji tabel i ustalenia klasyfikacji końcowych dla wszystkich kategorii rozgrywkowych prowadzonych przez SZHL.

Informujemy również, iż zaplanowane zawody w ramach X Międzynarodowego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie, w Tychach (17-19.04) i Jastrzębiu-Zdroju (24-26.04), nie odbędą się w wyznaczonych terminach - docelowo planujemy przeprowadzenie tychże zawodów być może we wrześniu br.