Narodowy Dzień Sportu 2019r. - zaproszenie do współpracy

Szanowni Państwo,    

Serdecznie zapraszamy wszystkie kluby hokejowe do udziału w VII edycji Narodowego Dnia Sportu. W tym roku organizujemy go 14 września. Celem naszej akcji jest popularyzacja sportu, aktywności ruchowej, zdrowego trybu życia i różnych dyscyplin. W ramach NDS organizowane są setki bezpłatnych wydarzeń sportowych i spotkań z mistrzami nawet w najdalszych zakątkach Polski. Głównym wydarzeniem jest wielki sportowo-rodzinny piknik na błoniach PGE Narodowego, który w ubiegłym roku zgromadził 100 wystawców i 10 000 uczestników. Honorowy Patronat nad Narodowym Dniem Sportu objął Pan Minister Witold Bańka. 

 

Oczywiście udział związków i organizacji sportowych jest bezpłatny. A jak do nas dołączyć? Wystarczy zorganizować dowolne bezpłatne wydarzenie, trening lub spotkanie z mistrzem w wybranej lokalizacji lub dołączyć do grona Partnerów pikniku na błoniach PGE Narodowego. Bylibyśmy również ogromnie wdzięczni, gdybyście wsparli NDS promocyjnie za pomocą swoich kanałów informacji.

 

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zostanie naszym Partnerem, z naszej strony gwarantujemy opiekę promocyjną w Internecie oraz mediach tradycyjnych, a w przypadku uczestnictwa w pikniku – dostęp do prądu, miejsce w namiocie 3x3 m, stół i 4 krzesła (oczywiście według informacji przesłanej przez Państwa do nas do 1 lipca 2019 r.). Istnieje także możliwość powiększenia przestrzeni piknikowej. 


Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj: https://forms.gle/G7rUEk4WaQEnkjzj6 
Jak wyglądała ubiegłoroczna edycja NDS można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/_An-vcRF0N4

 

W przypadku zgłoszenia się któregoś z klubów do tej akcji, bardzo prosimy o poinformowanie o tym fakcie nas tj. Śląski Związek Hokeja Na Lodzie wysyłając tą informację na adres mailowy: szhl@szhl.com.pl